Citrix Systems introduceert Citrix Syndication voor Platinum, Gold en Silver Partners. Met dit programma kunnen partners Nederlandstalige Citrix-content integreren in hun eigen website. Dit betekent volgens de leverancier dat de informatie altijd up to date is en dat de websites van Citrix-partners leadgenererend kunnen werken.
Citrix Syndication is ontworpen om de websites van partners bij te werken met actuele informatie over Citrix-producten en -evenementen. Daardoor kunnen partners hun eigen expertise van Citrix en desktopvirtualisatie benadrukken.
"In Nederland werken een week na de aankondiging van het programma al acht partners met Syndication: 2-Systems, 4real IT Solutions, CAM IT Solutions, CIS-Group, CITC Groep, Lansing IT, Open Line, en Square One. We verwachten dat dit aantal snel stijgt, vanwege de voordelen van deze nieuwe tool", zegt Maud Sliepen, channel marketing manager Benelux van Citrix Systems.
De partners beschikken met Syndication over een zogeheten partner console. Hiermee kunnen ze statistieken en cijfers bekijken over de gesynchroniseerde Citrix-content; leads van site-bezoekers volgen en beheren; de producten en oplossingen kiezen die zichtbaar zijn voor bezoekers van de site en een door Syndication ontworpen lay-out kiezen die is afgestemd op de eigen website.
Partners kunnen zelf content toevoegen, waaronder case studies en whitepapers en informatie over evenementen.