Voormalig directeur retail van KPN Telecom, Albert Balvers, is veroordeeld tot achttien maanden cel. Balvers is schuldig bevonden aan oplichting, belastingfraude en het witwassen van crimineel geld, aldus de rechtbank in Zutphen.
Het OM heeft de zakenman uit Deventer vervolgd na aangifte voor oplichting, witwassen en belastingontduiking. Volgens het OM heeft de verdachte meer dan 1 miljoen euro van investeerders aangetrokken voor niet-bestaande projecten. Hij werd in 2009 failliet verklaard. Gedupeerden zijn volgens De Telegraaf onder andere Michiel Buitelaar, coo van Sanoma en eigenaar van onder meer Ilse Media. Ook voor internetbedrijf Coolblue heeft Balvers onrechtmatig investeringsgeld geïnd, aldus de Telegraaf.
Balvers was van 2000 tot 2002 directeur bij Dixons. Tot 2005 werkte hij als directeur bij V&D Warenhuizen. Tussen 2005 en 2007 werkte hij bij KPN Telecom als directeur Consumentenmarkt.