De Microsoft Outlook Social Connector zorgt nu ook voor de integratie tussen Outlook en Facebook en tussen Outlook en MySpace. De software komt in de eerste helft van 2010 beschikbaar. De connector is in november 2009 geïntroduceerd voor de integratie met LinkedIn en zorgt ervoor dat content van het sociale netwerk beschikbaar komt binnen Outlook.
De Outlook Social Connector is een nieuwe mogelijkheid binnen Outlook 2010 voor het beheer van persoonlijke informatie, verbinding met de Microsoft sociale netwerken, LinkedIn, Facebook en MySpace. Verder is het mogelijk voor derde partijen om niet alleen sociale netwerken maar ook bedrijfsapplicaties te integreren met Outlook 2010, waarmee de communicatiehistorie en zakelijke netwerken in de inbox van Outlook beschikbaar komen. De connector werkt ook met Outlook 2003 en 2007 en is beschikbaar via het Microsoft Download Center (http://www.microsoft.com/downloads/details.aspx?FamilyID=c87e257c-d76f-4785-a09b-af36babd6e32.
De Outlook Social Connector wordt standaardonderdeel van Outlook 2010, zodra deze op de markt komt. Tot die tijd kunnen geïnteresseerden ermee werken door achtereenvolgens de bètaversie van Office 2010 te downloaden (www.Office.com/beta), de laatste versie van de Outlook Social Connector te downloaden van het Microsoft Download Center (http://www.microsoft.com/downloads/details.aspx?FamilyID=c87e257c-d76f-4785-a09b-af36babd6e32&displaylang=en), en de LinkedIn-download voor de Connector op te halen op www.LinkedIn.com/outlook.
Aanvullende informatie is te vinden op: http://blogs.msdn.com/outlook/archive/2009/11/18/announcing-the-outlook-social-connector.aspx