De Zenbow Data Protection Key van Everbee Networks versleutelt gegevens op pc’s en laptops volledig automatisch. Zodra de key is voorzien van een persoonlijke encryptiesleutel, gebruikersnaam en password, is het de enige sleutel tot een pc en pc-gegevens.
De key is voorzien van Everbee’s xNSP cryptografische processsor die met een snelheid van 20Mb/s de ‘real-time’ encryptie van gegevens 0op een ‘Secure Virtual Disk’ verzorgt zonder dat de gebruiker er iets van merkt. De key gebruikt daarbij 128-bit of 2560bit AES encryptie terwijl de encryptiesleutel uit het eigen speciale encrypted flash geheugen komt. Ook voor het pc systeem is het onbekend welke encryptie algoritmes of keys gebruikt worden.
Verder is het gebruik van de pc of toegang tot de gegevens op de pc niet meer mogelijk als de key uit de usb poort gehaald wordt. Tenslotte is de Zenbow Data Protection Key te configureren als Secure Key die bij verlies of diefstal van de key zelf na een aantal onjuiste inlogpogingen, zijn eigen encryptiesleutel vernietigt, waardoor toegang tot vertrouwelijke gegevens niet meer mogelijk is.
Interessant, maar waar is het ding te koop?
Aanvullende informatie die de redactie uit het persbericht heeft gehaald:
De ZENBOW DPK is verkrijgbaar vanaf € 99,- excl BTW bij:
arTesys Technology
Triangelstraat 102
3822 DJ Amersfoort
033-451 9953
http://www.artesys.nl